cyfrowy świat obrazowania

rentgen cs 9300 3d

O pracowni

Nasza pracownia Rentgenowska w Krakowie wyposażona jest w specjalistyczny rentgen pantomograficzny typu CS 9300, który wykonuje badanie: pantomograficzne, rtg pojedynczych zębów, czy zdjęcia cefalometryczne. Niezbędne do postawienia właściwej diagnozy w leczeniu stomatologicznym. Znacznie szersze możliwości obrazowania, o wysokiej zaawansowanej technologii daje nam tomografia wiązki stożkowej.

Uzyskany obraz 3D umożliwia szczegółową analizę struktur anatomicznych i ich trójwymiarową rekonstrukcję. Tomografia stożkowa znajduje zastosowanie w endodoncji, periodontologii, chirurgii, ortodoncji oraz laryngologii. Niezwykle istotne znaczenie odgrywa również w planowaniu i leczeniu implantologicznym, dając możliwość dokładnego pomiaru grubości kości i precyzyjnego zaplanowania lokalizacji I wstawienia implantów.

Dodatkowo nasza pracownia RTG jako jedna z nielicznych posiada laserową drukarkę medyczną DryView 5700 do wydruku zdjęć cyfrowych na kliszy. Jest idealnym urządzeniem do wydruków badań pantomograficznych i cefalometrycznych. Zapewnia ona najwyższą jakość obrazowania.

Kompleksowe wydruki o wysokiej jakości na kliszy są doskonałym uzupełnieniem karty pacjenta.

 

ul. Św. Gertrudy 4, Kraków
tel.: +48 422 22 21
kom: +48 508 951 821